ArkVisio Oy

toimisto@arkvisio.eu
etunimi@arkvisio.eu


Henkilöstö - Helsinki
Puustellinpolku 12, 00410 Helsinki

Jukka Laamanen

Toimitusjohtaja

Rakennusarkkitehti ja -mestari, AKK hallinto, pääsuunnittelu, arkkitehtisuunnittelu, kuntotarkastukset

+358 40 084 9395
jukka@arkvisio.eu

Klaus Kuuluvainen

MSc arkkitehti, rakennusinsinööri AMK pääsuunnittelu, arkkitehtisuunnittelu

+358 40 715 5951
klaus@arkvisio.eu

Johanna Koppanen

Rakennusinsinööri AMK rakennesuunnittelu, päärakennesuunnittelu, vastaava työnjohto, pätevöitynyt energiatodistuksen laatija

+358 44 344 9533
johanna@arkvisio.eu

Simo Saarenmaa

Rakennusinsinööri, AKK

+358 50 565 0444
simo@arkvisio.eu

Petteri Cederlöf

Nuorempi suunnittelija

+358 40 523 5351
petteri@arkvisio.eu

Aleksei Montonen

Rakennusarkkitehti AMK

+358 45 184 7418
aleksei@arkvisio.eu

Rami Kaukiainen

Suunnitteluassistentti

+358 44 571 3044
rami@arkvisio.eu

Sinikka Hakkarainen

Asiakaspalvelu

09 871 1281
sinikka@arkvisio.eu

Henkilöstö - Joensuu
Sotkumantie 2B, 83430 Käsämä

Jari Hirvonen

Rakennusinsinööri AMK rakennesuunnittelu, rakennussuunnittelu, vastaavatyönjohto, valvoja, kuntotarkastukset, kosteusmittaukset

+358 50 310 0261
jari@arkvisio.eu

Yhteistyökumppanit

Rakennuskonsultointi E. Pitkänen Oy, Joensuu

www.esapitkanen.fi


Ota yhteyttä

  • Puhelimitse 09-8711281,
    sähköpostilla toimisto@arkvisio.eu
    tai täyttämällä alla oleva lomake.
  • Sallitut tiedostomuodot: jpg, png, pdf, gif.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Takaisin ylös Takaisin ylös